Współpraca

Wszystkie pytania, opinie czy nawet informacje prasowe wysyłajcie śmiało na patryk@ohmydeer.pl lub patryk.siedlinski@gmail.com. O tym kim jestem i co robię dowiesz się z zakładki o mnie.


Blog Oh My Deer istnieje od początku lipca 2014 roku, jednak blogowe doświadczenie zbierałem już wcześniej – w moich pierwszych mniejszych blogach, pracując jako dziennikarz czy zarządzając blogosferą Wirtualnej Polski.

Oh My Deer to blog o… życiu. Dużo tu lifestyle’u, opinii i otaczającego nas świata, nie brakuje muzyki, kina i kulinariów, a także recenzji. Jest więc pole do popisu dla mnie i być może dla Twojej marki.

Statystyki

Już po kilku miesiącach od startu statystyki mojego bloga oscylowały wokół 5 tys. UU, ostatnio wskoczyłem na wyższy poziom i w 2016 roku stale powiększam liczbę czytelników – w lipcu 2015 udało mi się pobić rekord i przeskoczyć magiczną barierę 10 tys UU i 15 tys. PV (odpowiednio 10 038 oraz 15 924). Poniżej statystyki z trzech ostatnich miesięcy:

Systematycznie zwiększa się też liczba fanów na Facebooku oraz obserwatorów na Twitterze i Instagramie. Najbardziej cieszy mnie jednak zasięg postów, który bez reklamy potrafi kilku(nasto)krotnie przewyższyć liczbę fanów. Czyli chyba moje teksty się podobają :)


Dotychczasowa współpraca

Przez ponad rok istnienia Oh My Deer, współpracowałem z kilkoma topowymi markami. Testowałem, recenzowałem oraz byłem ambasadorem marki, np. podczas Open’er Festivalu 2015. Po kliknięciu w logo, możesz sprawdzić efekty każdej współpracy:

ALCATEL Logo (PRNewsFoto/ALCATEL)

rainbow-tours

empik foto

Warka Radler Warka Radler 3 4 5

Jestem też do dyspozycji na prywatnym Facebooku i Twitterze. Znajdziesz mnie także na Instagramie i Pintereście. Mój blog ma także fanpage na Facebooku, tam także znajdziecie fanpage Gdańska Wrzeszcza, który obsługuję w wolnych chwilach, podobnie jak profil mojej ukochanej dzielnicy Gdańska na Instagramie.